Umowa o pracę
Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia
Opublikowano 2 tygodnie temu

Cechy oferty pracy

Wymagania

- wykształcenie min. średnie kierunkowe, - min. 4 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku księgowej/go, - dobra znajomość przepisów prawa bilansowego i podatkowego, - samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji, systematyczność i zaangażowanie w powierzoną pracę, - znajomość programów MS Office w tym Excel, - dobra organizacja i umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Zakres obowiązków

- realizacja procesów związanych z zamknięciem miesiąca, - uzgadnianie kont bilansowych, - udział w sporządzaniu raportów i sprawozdań finansowych, - weryfikacja i uzgadnianie transakcji finansowych, - sporządzanie deklaracji VAT, - wystawianie faktur, - kontrola stanów magazynowych, - współpraca z komórkami organizacyjnymi szpitala.

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - możliwość rozwoju w obszarze księgowości, - stabilną pracę, - stałe godziny pracy, - miłą atmosferę.