Praca Drukuj E-mail

OGŁOSZENIE O NABORZE

Mazowieckie Specjalistyczne centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie

poszukuje pracownika na stanowisko: inspektor / specjalista ds. zamówień publicznych

Wymiar etatu:

pełen etat

Wymagania konieczne określone dla stanowiska

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: prawo, administracja, ekonomia.

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy związane z przygotowywaniem i prowadzeniem postępowań wiązanych z udzielaniem zamówień publicznych,

  • teoretyczna i praktyczna znajomość Ustawy- Prawo zamówień publicznych,

Wymagania pożądane

  • doświadczenie w pracy związanej z przygotowywaniem i prowadzeniem postępowań związanych z udzielaniem zamówień publicznych wsektorze zdrowia,

  • (mile widziane Studia podyplomowe w zakresie Prawa Zamówień Publicznych),

Główne obowiązki

  • kompleksowa obsługa postępowań przetargowych w sprawach o udzielanie zamówienia publicznego

Wymagane dokumenty:

  • CV, w którym prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.)

  • Kserokopia dokumentów potwierdzających kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe

  • Oświadczenie o zdolności do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych

  • Oświadczenie o niekaralności

Termin składania dokumentów:

Do dnia 29 listopada 2019 roku .

Miejsce składania dokumentów:

Pruszków, dnia 28 października 2019 roku.

Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie, ul. Partyzantów 2/4

Zatrudni:

Technika elektroradiologii

do pracy w Pracowni EEG w pełnym wymiarze godzin – cały etat.

Godziny pracy : 7.30 – 15.05.

Pielęgniarka/pielęgniarz

Salowa/salowy – do sprzątania pomieszczeń szpitalnych; wykształcenie podstawowe

Opiekun medyczny – do opieki nad pacjentami Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego; wykształcenie: ukończona Szkoła dla Opiekunów Medycznych.

Praca w systemie zmianowym wg grafików. Możliwość zatrudnienia osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2016 r. poz. 922, z późn.  zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie

przez Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie moich danych osobowych zawartych w niniejszej

ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego.".

Klauzula obowiązku informacyjnego

Strona główna
Tłumacz j. migowego Tłumacz j. migowego
Izba Przyjęć
Centrum Zdrowia Psychicznego
Oddziały MSCZ
Oddziały ogólnopsychiatryczne
O. Dzienny Psychiatryczny z Pododdziałem Dziennym Zaburzeń Nerwicowych
O. Psychogeriatryczny
ZOL Psychiatryczny
WOTUW
RPO WM 2007 -2013
Inwestycje
Biuletyn Ogłoszeń
Przetargi
Praca
Praktyki i staże
BIP BIP
Pacjent
Rzecznik Praw Pacjenta
Prawa Pacjenta
Opieka nad osobami z zaburzeniami psychicznymi na Mazowszu - przewodnik
Oświadczenie Opiekuna
Usługi i cenniki
Punkt pobrań
Pracownia MRI
Pracownia EEG
Pracownia RTG
Pracownia EKG
Pracownia USG
Gabinet Fizykoterapii
Usługi medyczne
Konsultacje lekarskie
Biofeedback
Udostępnienie dok. medycznej
Przechowywanie zwłok
Zarządzanie stroną
Logowanie